Masaże specjalne - na wcześniejsze zamówienie

Masaż erotyczny ciepłymi stemplami

Erotyczny masaż stemplami ziołowymi

Aromaterapia ziołami i ciepłymi olejkami
cena masażu 270 zł

Tradycyjny, orientalny rytuał masażu z wykorzystaniem ziół w płóciennych woreczkach i podgrzanego ciepłego oleju. pobudza mikro krążenie skóry, ujędrnia ją i oczyszcza z toksyn. Wyrównuje również jej koloryt. Zabieg likwiduje napięcie mięśni oraz znakomicie odstresuje. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania całego organizmu. Jego zalety są nieocenione!

Masaż erotyczny ciepłymi kamieniami

Erotyczny masaż ciepłymi kamieniami

Aromaterapia ciepłymi olejkami, naturalne kamienie bazaltowe
cena masażu 240 zł

Holistyczny masaż całego ciała ciepłymi bazaltowymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, rewitalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale łagodzi wszelkie spięcia i bóle mięśni, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. Polecany dla osób zestresowanych pragnących głębokiego relaksu i odprężenia.

Masaż erotyczny ciepłymi olejkami

Erotyczny masaż ciepłymi olejkami

Masaż na uzdrawiających olejkach orientu
cena masażu 300 zł

Olejek arganowy 100%, ze względu na swoje właściwości lecznicze, jest używany w ośrodkach Spa jako naturalny, zapobiegawczy lek. Zabieg rozluźnia mięśnie, likwiduje bóle, poprawia krążenie i usuwa nagromadzony stres. Terapia ta zalecana jest dla osób cierpiących na bóle reumatyczne, artretyczne, kontuzje. Rewitalizuje ciało i pobudza zmysły