Masażystka Asia

Masażystka Asia - masaż erotyczny

Jeżeli interesuje Ciebie prawdziwy masaż erotyczny u profesjonalnej masażystki, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie, Jestem z wykształcenia masażystką oraz dodatkowo posiadam międzynarodowy certyfikat potwierdzający moje wykształcenie.

Praca w ośrodku SPA&Wellness, i zdobyte doświadczenie sprawia, że, znając Twoje potrzeby jestem w stanie ukoić Twoje zmysły i pomogę zregenerować Twój organizm. To Mój dotyk sprawi, że masaż u mnie będzie jedną z najlepszych metod terapeutycznych a wkomponowane w masaż elementy erotyzmu wzbogacą Twoje poczucie relaksu.

Dbając o wysoki poziom i wspólną higienę, ZAWSZE masz do dyspozycji zdezynfekowany stół, jednorazowe podkłady oraz jednorazowe ręczniki kąpielowe, w łazience jest specjalna mata antybakteryjna która zabezpieczy Twoje stopy.

Masaż erotyczny to wysiłek, dziennie wykonuję do 5 zabiegów, staram się wykonywać je na najwyższym poziomie, dlatego będę zobowiązana jeżeli potraktujesz to ogłoszenie poważnie i wcześniej umówisz się ze mną na konkretny termin, dotrzymasz terminu i nie spóźnisz się.

Jeżeli szukasz seksu to u mnie go nie znajdziesz!

Masaż erotyczny u Asi - Napisali opinie o mnie

“ Własnie wróciłem z masazu u niej i jestem pod totalnym wrażeniem - ciało mam jak z gumy, bardzo mile spedzony czas ”
- adammm36 (2011-10-20)

“ Świetny masaż, fajna laska, sprawne rączki. zapisałem do ulubionych i gorąco polecam bo warto ”
- anasts3 (2011-10-20)

“ Zajebisty relaks, wreszcie miałem i prawdziwy masaż i happyend. lol teraz będę fanem tej masażystki... ”
- antkrupa (2011-10-17)

“ Spędziłem niezapomnianą godzinkę! masaż super, a umiejętności - pierwsza klasa! Śliczna i przemiła dziewczyna. Z pewnością wrócę! ”
- daniell34 (2011-09-21)

“ Byłem, dziewczyna bardzo ładna i miła masaże traktuje bardzo poważnie, po masażu wiem że na pewno zna się na tym. będę wracał i polecam. lokal ok, zresztą w spa jest drożej i nikt mi nawet na pośladki nie spojrzy ... ”
- dawidos33 (2011-09-21)

“ To co przeżyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania, nie spodziewałem się że Asia tak poważnie podchodzi do masażu, Profesjonalizm i niesamowite dłonie, jestem mile zaskoczony ”
- karolek (2011-08-12)

“ Nie będę się zbytnio rozpisywał, Polecam na 1000%. Pani ze zdjęcia, masaż taki że aż nie chce się ze stołu schodzić, pełny odjazd. jeszcze raz zdecydowanie polecam! ”
- kondradw (2011-07-21)

“ Potwierdzam, masaż prawdziwy - profesjonalny, wyszedłem z masażu "gumowy" i bardzo zrelaksowany, spałem jak dziecko. ma bardzo czysto i przestrzega higieny, ręczniki jednorazowe dobrej jakości, podkłady jednorazowe, różne olejki i zapachy. ocena 10/10. zd ”
- tadeusz732 (2011-07-06)

“ Byłem na wielu takich masażach, ale ona jest świetna. Masaż prawdziwy nie jakieś głaskania, a co robi z jajeczkami.... lol. Panowie zdecydowanie polecam! ”
- bartej35 (2011-06-08)